Artikelcode (SKU): 162174 SKU leverancier: EP05642020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 162174
EAN 8714452025185
SKU leverancier EP05642020
Merk CARAT
Diameter 56 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 56mm l.420 5/4 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: