Artikelcode (SKU): 132626 SKU leverancier: EP06142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132626
EAN 8714452025192
SKU leverancier EP06142010
Merk CARAT
Diameter 61 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 61mm l.420 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: