Artikelcode (SKU): 174953 SKU leverancier: EP06142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 174953
EAN 8714452025208
SKU leverancier EP06142020
Merk CARAT
Diameter 61 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 61mm l.420 5/4 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: