Artikelcode (SKU): 586824 SKU leverancier: EP06642010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586824
EAN 8714452025215
SKU leverancier EP06642010
Merk CARAT
Diameter 66 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 66mm l.420 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: