Artikelcode (SKU): 586825 SKU leverancier: EP06642020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586825
EAN 8714452025222
SKU leverancier EP06642020
Merk CARAT
Diameter 66 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 66mm l.420 5/4 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: