Artikelcode (SKU): 132627 SKU leverancier: EP07142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132627
EAN 8714452025239
SKU leverancier EP07142010
Merk CARAT
Diameter 71 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 71mm l.420 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: