Artikelcode (SKU): 586828 SKU leverancier: EP07630020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586828
EAN 8714452025260
SKU leverancier EP07630020
Merk CARAT
Diameter 76 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 76mm l.300 5/4 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: