Artikelcode (SKU): 586829 SKU leverancier: EP07642010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586829
EAN 8714452025277
SKU leverancier EP07642010
Merk CARAT
Diameter 76 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 76mm l.420 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: