Artikelcode (SKU): 586830 SKU leverancier: EP07642020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586830
EAN 8714452025284
SKU leverancier EP07642020
Merk CARAT
Diameter 76 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 76mm l.420 5/4 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: