Artikelcode (SKU): 586832 SKU leverancier: EP08130020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586832
EAN 8714452025307
SKU leverancier EP08130020
Merk CARAT
Diameter 81 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 81mm l.300 5/4 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: