Artikelcode (SKU): 132629 SKU leverancier: EP08142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132629
EAN 8714452025314
SKU leverancier EP08142010
Merk CARAT
Diameter 81 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 81mm l.420 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: