Artikelcode (SKU): 167164 SKU leverancier: EP08142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167164
EAN 8714452025321
SKU leverancier EP08142020
Merk CARAT
Diameter 81 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 81mm l.420 5/4 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: