Artikelcode (SKU): 586833 SKU leverancier: EP08642010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586833
EAN 8714452025338
SKU leverancier EP08642010
Merk CARAT
Diameter 86 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 86mm l.420 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: