Artikelcode (SKU): 586834 SKU leverancier: EP08642020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586834
EAN 8714452025956
SKU leverancier EP08642020
Merk CARAT
Diameter 86 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 86mm l.420 5/4 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: