Artikelcode (SKU): 586835 SKU leverancier: EP09142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586835
EAN 8714452025352
SKU leverancier EP09142020
Merk CARAT
Diameter 91 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 91mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: