Artikelcode (SKU): 586875 SKU leverancier: ER10140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586875
EAN 8714452096581
SKU leverancier ER10140020
Merk CARAT
Diameter 101 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 101mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: