Artikelcode (SKU): 132641 SKU leverancier: ER11140010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132641
EAN 8714452096598
SKU leverancier ER11140010
Merk CARAT
Diameter 111 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 1/2' g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 111mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: