Artikelcode (SKU): 586876 SKU leverancier: ER11140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586876
EAN 8714452096604
SKU leverancier ER11140020
Merk CARAT
Diameter 111 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 111mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: