Artikelcode (SKU): 586878 SKU leverancier: ER12140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586878
EAN 8714452096628
SKU leverancier ER12140020
Merk CARAT
Diameter 121 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 121mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: