Artikelcode (SKU): 586879 SKU leverancier: ER13140010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586879
EAN 8714452096635
SKU leverancier ER13140010
Merk CARAT
Diameter 131 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 1/2' g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 131mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: