Artikelcode (SKU): 132642 SKU leverancier: ER15140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132642
EAN 8714452219454
SKU leverancier ER15140020
Merk CARAT
Diameter 151 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 151mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: