Artikelcode (SKU): 586881 SKU leverancier: ER16140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586881
EAN 8714452219461
SKU leverancier ER16140020
Merk CARAT
Diameter 161 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 161mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: