Artikelcode (SKU): 586882 SKU leverancier: ER17140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586882
EAN 8714452219478
SKU leverancier ER17140020
Merk CARAT
Diameter 171 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 171mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: