Artikelcode (SKU): 586883 SKU leverancier: ER18140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586883
EAN 5420022756474
SKU leverancier ER18140020
Merk CARAT
Diameter 181 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 181mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: