Artikelcode (SKU): 586857 SKU leverancier: ER01830010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586857
EAN 5420022756429
SKU leverancier ER01830010
Merk CARAT
Diameter 18 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2' g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 18mm l.300 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: