Artikelcode (SKU): 586884 SKU leverancier: ER20140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586884
EAN 8714452096659
SKU leverancier ER20140020
Merk CARAT
Diameter 201 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 201mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: