Artikelcode (SKU): 586858 SKU leverancier: ER02030010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586858
EAN 5420022756436
SKU leverancier ER02030010
Merk CARAT
Diameter 20 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2' g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 20mm l.300 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: