Artikelcode (SKU): 586862 SKU leverancier: ER03140010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586862
EAN 5420022761652
SKU leverancier ER03140010
Merk CARAT
Diameter 31 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 1/2' g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 31mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: