Artikelcode (SKU): 586865 SKU leverancier: ER05140010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586865
EAN 8714452096475
SKU leverancier ER05140010
Merk CARAT
Diameter 51 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 1/2' g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 51mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: