Artikelcode (SKU): 586866 SKU leverancier: ER05140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586866
EAN 8714452096482
SKU leverancier ER05140020
Merk CARAT
Diameter 51 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 51mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: