Artikelcode (SKU): 174958 SKU leverancier: ER06140010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 174958
EAN 8714452096499
SKU leverancier ER06140010
Merk CARAT
Diameter 61 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 1/2' g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 61mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: