Artikelcode (SKU): 586867 SKU leverancier: ER06140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586867
EAN 8714452096505
SKU leverancier ER06140020
Merk CARAT
Diameter 61 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 61mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: