Artikelcode (SKU): 586868 SKU leverancier: ER07140010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586868
EAN 8714452096512
SKU leverancier ER07140010
Merk CARAT
Diameter 71 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 1/2' g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 71mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: