Artikelcode (SKU): 586869 SKU leverancier: ER07140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586869
EAN 8714452079997
SKU leverancier ER07140020
Merk CARAT
Diameter 71 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 71mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: