Artikelcode (SKU): 132640 SKU leverancier: ER07640010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132640
EAN 8714452096529
SKU leverancier ER07640010
Merk CARAT
Diameter 76 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 1/2' g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 76mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: