Artikelcode (SKU): 586870 SKU leverancier: ER07640020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586870
EAN 8714452096536
SKU leverancier ER07640020
Merk CARAT
Diameter 76 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 76mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: