Artikelcode (SKU): 174954 SKU leverancier: ER08140010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 174954
EAN 8714452096543
SKU leverancier ER08140010
Merk CARAT
Diameter 81 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 1/2' g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 81mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: