Artikelcode (SKU): 586871 SKU leverancier: ER08140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586871
EAN 8714452096550
SKU leverancier ER08140020
Merk CARAT
Diameter 81 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 81mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: