Artikelcode (SKU): 586872 SKU leverancier: ER09140010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586872
EAN 8714452096567
SKU leverancier ER09140010
Merk CARAT
Diameter 91 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 1/2' g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 91mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: