Artikelcode (SKU): 586873 SKU leverancier: ER09140020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586873
EAN 8714452080009
SKU leverancier ER09140020
Merk CARAT
Diameter 91 MM
Boordiepte 400 MM
Aansluiting " 5/4"unc m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Standard betonboor 91mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: