Artikelcode (SKU): 132736 SKU leverancier: HTS1026040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132736
EAN 8714452102220
SKU leverancier HTS1026040
Merk CARAT
Diameter 102 MM
Boordiepte 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 5 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteen dozenboor 102mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: