Artikelcode (SKU): 838433 SKU leverancier: HTS1076040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 838433
EAN 5420022774423
SKU leverancier HTS1076040
Merk CARAT
Diameter 107 MM
Boordiepte 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 5 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteen dozenboor 107mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: