Artikelcode (SKU): 132737 SKU leverancier: HTS1126040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132737
EAN 8714452102237
SKU leverancier HTS1126040
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 5 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteen dozenboor 112mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: