Artikelcode (SKU): 587194 SKU leverancier: HTS1226040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587194
EAN 8714452102244
SKU leverancier HTS1226040
Merk CARAT
Diameter 122 MM
Boordiepte 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteen dozenboor 122mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: