Artikelcode (SKU): 587195 SKU leverancier: HTS1326040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587195
EAN 8714452102251
SKU leverancier HTS1326040
Merk CARAT
Diameter 132 MM
Boordiepte 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteen dozenboor 132mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: