Artikelcode (SKU): 587196 SKU leverancier: HTS1426040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587196
EAN 8714452102268
SKU leverancier HTS1426040
Merk CARAT
Diameter 142 MM
Boordiepte 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 5 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteen dozenboor 142mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: