Artikelcode (SKU): 587197 SKU leverancier: HTS1526040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587197
EAN 8714452102275
SKU leverancier HTS1526040
Merk CARAT
Diameter 156 MM
Boordiepte 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 6 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteen dozenboor 152mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: