Artikelcode (SKU): 587198 SKU leverancier: HTS1626040
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587198
EAN 8714452102282
SKU leverancier HTS1626040
Merk CARAT
Diameter 162 MM
Boordiepte 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 7 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteen dozenboor 162mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: