Artikelcode (SKU): 132728 SKU leverancier: HTL1023404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132728
EAN 8714452102008
SKU leverancier HTL1023404
Merk CARAT
Diameter 102 MM
Boordiepte 340 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 16 m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 5 ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 102mm l.340 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: