Artikelcode (SKU): 587163 SKU leverancier: HDNL102422
Specificaties
Artikelcode (SKU) 587163
EAN 8714452025567
SKU leverancier HDNL102422
Merk CARAT
Diameter 102 MM
Boordiepte 420 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM
Booraansluiting 5/4''unc m
Segment Turbo twisted
Aantal segmenten 4 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant baksteenboor 102mm l.420 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: